507 507 487

ul. Ostrobramska 72, 04-175 Warszawa

ul. Łukowska 27, 04-133 Warszawa

Zakład pogrzebowy Konstancin-Jeziorna

Usługi pogrzebowe Konstancin-Jeziorna

Gralewski to zakład pogrzebowy, który swoje filie posiada w Warszawie i Konstancinie-Jeziornie. Nowe biuro firmy Gralewski znajduje się przy ulicy Piaseczyńskiej 58. To właśnie tam mieszkańcy miasta mogą uzyskać wsparcie i pomoc w organizacji uroczystości pogrzebowych. Gralewski to zakład z ogromnym doświadczeniem, którego znajomość branży pogrzebowej pozwala sprawnie podjąć się wszelkich formalności cmentarnych oraz urzędowych. Personel zakładu Gralewski w mieście Konstancin-Jeziorna jest dostępny dla pogrążonych w żałobie rodzin przez całą dobę. Rodziny mogą liczyć na eksportację Zmarłego do chłodni przez siedem dni w tygodniu, również w godzinach nocnych oraz w dni ustawowo wolne od pracy. Ponadto wszystkie oferowane usługi świadczone są na najwyższym poziomie z dużym zaangażowaniem, tym samym wszystkie usługi wykonane są kompleksowo.

usługi pogrzebowe Konstancin Jeziorna

Cmentarz Konstancin-Jeziorna

Zakład pogrzebowy Gralewski organizuje uroczystości pogrzebowe na terenie województwa mazowieckiego, w szczególności na cmentarzach w Warszawie oraz w Konstancinie-Jeziornie. Są to przede wszystkim Cmentarz Parafialny w Konstancinie-Jeziornie i Cmentarz Komunalny w Skolimowie. Firma Gralewski samodzielnie wykonuje wszelkie prace cmentarne z zakresu kopania, otwierania i zamykania grobów. Na wymienionych cmentarzach zakład Gralewski organizuje również uroczystości tradycyjne lub kremacyjne, o charakterze świeckim lub wyznaniowym. Wszystkie usługi świadczone są na najwyższym poziomie, aby rodziny mogły pożegnać bliskie osoby z największym szacunkiem.

Cmentarz Parafialny w Konstancinie-Jeziornie

Cmentarz Komunalny w Skolimowie

Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do kontaktu! Świadczymy usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie. Dbamy o najwyższą jakość naszych usług, a nasi pracownicy profesjonalnie pomogą zorganizować ostatnią drogę bliskiej osoby.

Adres

ul. Piaseczyńska 58,
05-510 Konstancin Jeziorna