507 507 487

ul. Ostrobramska 72, 04-175 Warszawa

ul. Łukowska 27, 04-133 Warszawa

Cena pogrzebu Cmentarz Bródnowski

Cmentarz Bródnowski to zabytkowy cmentarz, który położony jest w Warszawie przy ul. św. Wincentego 83 – na styku dzielnic Targówek oraz Nowe Bródno. Obszar Cmentarza Bródnowskiego – zwanego inaczej Bródzieńskim – rozciąga się na 113,3 hektarach – co, uwzględniwszy również liczbę osób, które na tym cmentarzu znalazły miejsce wiecznego spoczynku czyni go jednym z największych europejskich cmentarzy.

 

cena pogrzebu

 

Możliwości grzebalne Cmentarza Bródnowskiego poprawiło w 2001 roku oddanie do użytku pierwszego w historii tej nekropolii kolumbarium z 1530 niszami. Znajduje się ono w kwaterze 116, zaraz obok parkanu od strony ul. św. Wincentego. Odtąd wiele z pochówków, które odbywają się na cmentarzu Bródnowskim, to pochówki z uprzednią kremacją.

Cena pogrzebu na Cmentarzu na Bródnie trudna jest jednak do oszacowania. W zależności bowiem od rodzaju pochówku, lokalizacji grobu oraz innych czynników – koszty organizacji pogrzebu na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie mogą się różnić. Zakład Pogrzebowy Gralewski ma dla Państwa przygotowane pakiety usług pogrzebowych – dostosowane do konkretnego rodzaju pochówku. Kierując się jednak oczekiwaniami Klientów, dokonujemy modyfikacji tych pakietów, według Państwa życzeń.

Na ostateczną cenę mają także znaczny wpływ opłaty zewnętrzne, na które nasz zakład pogrzebowy nie ma wpływu, bo są one zależne od podmiotów zewnętrznych. Wśród takich opłat są m.in. ofiara za mszę świętą, koszt kremacji w zależności od krematorium, usługi grabarskie, czy opłaty które należy uiścić w kancelarii cmentarza.