507 507 487

ul. Ostrobramska 72, 04-175 Warszawa

ul. Łukowska 27, 04-133 Warszawa

Wieńce i wiązanki

Kwiaty to nieodłączny element każdej ceremonii pogrzebowej. Oferujemy Państwu wieńce i wiązanki, które wykonane są zawsze ze świeżych i najpiękniejszych kwiatów. Nasi klienci mogą składać indywidualne zamówienia lub powierzyć nam wybór odpowiednich kwiatów i kolorystyki.

Propozycje kwiatów na pogrzeb, które mogą Państwo zamawiać w Zakładzie Pogrzebowym Gralewski w Warszawie obejmują wiele rodzajów wieńców, wiązanek i bukietów. Na życzenie wykonamy wieńce i wiązanki według indywidualnego projektu, opierając się na wskazówkach zamawiającego. Przy tworzeniu kompozycji kwiatowych zawsze kierujemy się wyczuciem i estetyką.

Zapewniamy odpowiednią oprawę kwiatową w kościele podczas mszy i w kaplicy na cmentarzu. Nie tylko przygotowujemy różnorodne kompozycje kwiatowe, ale także jesteśmy w stanie dostarczyć je na miejsce ceremonii żałobnej na każdy cmentarz w Warszawie.

Poniżej przedstawiamy przykładowe wieńce pogrzebowe dostępne w naszym zakładzie. Wieńce pogrzebowe standardowe wykonujemy na bieżąco, wieńce według indywidualnego projektu należy zamówić nieco wcześniej, abyśmy mieli czas na ich przygotowanie. Do każdego wieńca i wiązanki dostępne są ozdobne szarfy z wybranym napisem pożegnalnym.

Wieńce łezka

Wieniec lezka

Wieńce serca

Wieniec Serce

Wieńce małe