507 507 487

ul. Ostrobramska 72, 04-175 Warszawa

ul. Łukowska 27, 04-133 Warszawa

Transport Zmarłych

Transport Zmarłych jest jedną z kluczowych usług pogrzebowych – zwłaszcza w przypadku, gdy śmierć następuje w znacznym oddaleniu nie tylko od miejsca stałego pobytu Zmarłego, ale przede wszystkim od miejsca, w którym planowany jest pochówek. Równie ważne jest zapewnienie możliwości wykonania przez całą dobę eksportacji ciał zmarłych.

transport zmarłych Gralewski

Przewozy Zmarłych

Zakład Pogrzebowy Gralewski ma w swojej ofercie zarówno całodobową eksportację zmarłych do własnej chłodni – wykonywaną na terenie Warszawy i okolic – ale także transport Zmarłych na obszarze całej Polski oraz poza jej granicami.

Transport Zmarłych wykonujemy w oparciu o własne pojazdy, z zachowaniem niezbędnych procedur oraz zgodnie z przepisami prawa. Nie zostawiamy rodzin samych – wystarczy się z nami skontaktować, a w szybkim czasie pojawimy się we wskazanym miejscu i przewieziemy ciało Zmarłego do chłodni naszego zakładu pogrzebowego mieszczącej się na terenie naszego Zakładu Pogrzebowego w Warszawie przy ulicy Ostrobramskiej 72.

Wszystkie karawany należące do zakładu pogrzebowego Gralewski to eleganckie samochody, które spełniają nie tylko wszelkie wymogi i normy sanitarne oraz przepisy urzędowe, ale również zapewniają godny przewóz zmarłego. Każda usługa eksportacji ciała do chłodni odbywa się z największym poszanowaniem zmarłej osoby.

Najwyższą jakość usług gwarantują doświadczeni kierowcy, którzy regularnie przechodzą odpowiednie szkolenia z zakresu usług funeralnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wszelkie formalności dotyczące przewozu ciała odbywają się sprawnie.

W przypadku międzynarodowego przewozu ciała, pracownicy Zakładu Pogrzebowego Gralewski w Warszawie przejmują na siebie wszelkie obowiązki oraz formalności urzędowe niezbędne do jak najszybszego wykonania przewozu zwłok z innego kraju do Polski.