Cennik

cena pogrzebu, koszt pogrzebuCena pogrzebu jest zależna od wielu elementów, przede wszystkim od wyboru rodzaju pochówku, trumny, urny oraz opcji dodatkowych, towarzyszących uroczystościom pogrzebowym. Staramy się zawsze wyjść naprzeciw oczekiwaniom rodzinom zmarłych, a co za tym idzie dopasować cenę do możliwości finansowych i wymagań.

Jeżeli obawiasz się, że koszt pogrzebu będzie wysoki, przyjdź do nas i przekonaj się, że usługa pogrzebowa nie musi być droga. Nasz Dom Pogrzebowy stara się zawsze wyjść naprzeciw wymaganiom wszystkich klientów, zarówno pod względem jakości wykonywanych usług, jak i pod względem finansowym. U nas cena pogrzebu zależy od wyboru samego klienta, nie narzucamy żadnych usług i nie mamy ukrytych opłat.

Rozumiemy żal po stracie najbliższych, wszystkie uroczystości związane z pochówkiem odbywają się z zachowaniem najwyższej powagi i szacunkiem dla zmarłego.

U nas cena usługi pogrzebowej jest NORMALNA i rozsądna

Mamy aspiracje, aby być nie tylko godnym polecenia Zakładem Pogrzebowym, ale także jednym z najtańszych w Warszawie. Zadzwoń i sprawdź jak tanie mogą być usługi pogrzebowe – telefon całodobowy 507 507 487.

 

Aby ustalić szczegółową cenę usługi, prosimy o kontakt telefoniczny. Poznając Państwa szczegółowe wymagania co do uroczystości pogrzebowych, będziemy mogli przedstawić konkretną cenę pogrzebu, co do której możecie Państwo być pewni, że nie ulegnie zmianie. Zapraszamy do naszych biur na terenie Warszawy.

Poniżej przedstawiamy przykładowe koszty pogrzebu w różnych opcjach na cmentarzach w Warszawie.

Cena pogrzebu na Cmentarzu Wolskim w Warszawie

Cena pogrzebu na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie

Cena pogrzebu na Cmentarzu na Wólce Węglowej

 

W naszym zakładzie istnieje możliwość płatności kartą płatniczą.

 

płatności elektroniczne