507 507 487

ul. Ostrobramska 72, 04-175 Warszawa

ul. Łukowska 27, 04-133 Warszawa

Ceny pogrzebu

Przebieg uroczystości pogrzebowych oparty jest na harmonijnym połączeniu wielu usług pogrzebowych. Na ich dobór ma w głównej mierze wpływ organizator pogrzebu, którym najczęściej jest najbliższa rodzina zmarłego. To ona, kierując się wolą osoby zmarłej oraz swoim rozeznaniem, podejmuje decyzję o detalach zarówno samej ceremonii żałobnej, jak i o tych elementach, które poprzedzają uroczystości. Elementy te są zróżnicowane tak pod względem formy zewnętrznej, jak i ceny.

Koszt pogrzebu Warszawa

Można powiedzieć, że ceny pogrzebu w Warszawie są w pewnym sensie zmienne. Ich zmienność nie zależy jednak od swobodnych kalkulacji zakładu pogrzebowego, a od życzeń rodziny, która wybiera takie, a nie inne usługi. Koszt pogrzebu w Warszawie zatem jest sumą kosztów poszczególnych usług. Zależy on przede wszystkim od wyboru rodzaju pochówku – czy jest on tradycyjny czy urnowy.

 

cena pogrzebu

 

Koszt kremacji zwłok

Kolejnym ważnym elementem – szczególnie istotnym w przypadku szacowania, jaki jest koszt kremacji zwłok w Warszawie – jest nie tylko koszt urny, ale także innych opcji dodatkowych, towarzyszących uroczystościom pogrzebowym. Staramy się zawsze wyjść naprzeciw oczekiwaniom rodzinom pogrążonym w żałobie, a co za tym idzie – dopasować cenę do możliwości finansowych i wymagań bliskich zmarłego.

Jeżeli obawiają się Państwo, że koszt pogrzebu będzie wysoki, zapraszamy do odwiedzenia jednego z biur Zakładu Pogrzebowego Gralewski. Nasz Dom Pogrzebowy stara się zawsze wyjść naprzeciw wymaganiom wszystkich klientów, zarówno pod względem jakości wykonywanych usług, jak i pod względem finansowym. U nas cena pogrzebu zależy od wyborów dokonanych przez samego klienta. Zarówno koszt pogrzebu tradycyjnego w Warszawie, jak i koszt kremacji zwłok – wszystkie te usługi opierają się na przejrzystym cenniku, który Państwu przedstawiamy na początkowym etapie ustaleń. Gwarantujemy, że nie narzucamy Państwu żadnych usług, których sobie Państwo nie życzą. Nie mamy także żadnych ukrytych opłat.

Rozumiemy żal po stracie najbliższych. Dlatego wszystkie uroczystości związane z pochówkiem organizowane przez Zakład Pogrzebowy Gralewski odbywają się z zachowaniem najwyższej powagi i szacunkiem dla zmarłego oraz jego rodziny.

Mamy aspiracje, aby być zakładem pogrzebowym nie tylko godnym polecenia, ale także jednym z najtańszych w Warszawie.

Aby ustalić szczegółową cenę usługi, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 507 507 487. Poznając Państwa szczegółowe wymagania co do uroczystości pogrzebowych, będziemy mogli przedstawić konkretną cenę pogrzebu, co do której możecie Państwo być pewni, że nie ulegnie zmianie.