507 507 487

ul. Ostrobramska 72, 04-175 Warszawa

ul. Łukowska 27, 04-133 Warszawa

Cena pogrzebu Cmentarz Wólka Węglowa

Cmentarz Komunalny Północny – znany też jako Cmentarz na Wólce lub Cmentarz Wólka Węglowa od nazwy miejscowości na części terenu której został wybudowany w II połowie XX wieku – to największy cmentarz w Warszawie i jeden z największych w Europie. Jego powierzchnia to 143 ha. Spora część jego obszaru zajmuje północny kraniec Stolicy. Liczbę osób tam pochowanych szacuje się obecnie na ok. 180 tysięcy zmarłych.

Cmentarz Komunalny Północny położony jest przy ul. Wóycickiego 14 – na styku dzielnicy Młociny oraz Bielany. Jako nekropolia komunalna otwarta jest dla osób wszystkich religii oraz światopoglądów.

 

cena pogrzebu

 

Cena pogrzebu na Cmentarzu w Wólce Węglowej jest zróżnicowana od wybranego rodzaju pogrzebu. Cmentarz daje takie możliwości – bo dostępne są zarówno miejsca grzebalne w grobach tradycyjnych ziemnych, jak i murowanych, a także w grobach urnowych oraz w kolumbarium.

Zakład Pogrzebowy Gralewski przygotował i przeprowadził wiele pogrzebów na Cmentarzu Komunalnym Północnym. Pozwoliło nam to zoptymalizować dobór usług pogrzebowych tak, aby móc zaproponować Państwu najlepsze jakościowo usługi w najbardziej korzystnej cenie.

Oprócz pakietu usług pogrzebowych dotyczących kremacji oraz pakietu usług pogrzebowych dotyczących pogrzebu tradycyjnego – mogą Państwo u nas skorzystać z możliwości stworzenia pogrzebu całkowicie spersonalizowanego według Państwa życzeń.

Zapraszamy do jednego z biur Zakładu Pogrzebowego Gralewski w Warszawie, w celu zapoznania się ze szczegółami i – jeśli będzie taka Państwa decyzja – dokonania szczegółowych ustaleń.