507 507 487

ul. Ostrobramska 72, 04-175 Warszawa

ul. Łukowska 27, 04-133 Warszawa

Pogrzeby wyznaniowe

Pogrzeby wyznaniowe to uroczystości żałobne, które odbywają się według ceremoniału ustalonego dla danej religii czy wyznania. W Polsce wśród tego rodzaju pogrzebów większość stanowią pogrzeby wyznaniowe katolickie, ale w miastach takich, jak Warszawa, w których mieszkańcy przynależą do różnych kościołów i związków wyznaniowych, różnorodność obrządków, w jakich odbywają się pochówki jest bardzo duża. Tym ważniejsza jest możliwość powierzenia przeprowadzenia uroczystości pogrzebowych w firmie, która ma doświadczenie w organizacji pogrzebów różnych wyznań.

 

pogrzeby wyznaniowe

 

Pogrzeby we wszystkich obrządkach

Zakład Pogrzebowy Gralewski podejmuje się organizacji każdego rodzaju pogrzebu. Niezależnie, czy wybrany został pogrzeb wyznaniowy czy świecki, pracownicy naszej firmy pomogą Państwu go przygotować. Wykorzystujemy w tym celu naszą wiedzę i umiejętności nabyte przez lata doświadczeń. Doskonale orientujemy się w niuansach związanych z przebiegiem różnego rodzaju ceremonii i dzięki temu mogą one przebiegać niezwykle harmonijnie i uroczyście.

Firma Gralewski oferuje kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie Warszawy i okolic, dopasowując swoją ofertę do różnych potrzeb swoich Klientów oraz do ich życzeń. Troskliwy i wykwalifikowany personel zawsze gotów jest pospieszyć Państwu z wszelkim niezbędnym wsparciem na każdym etapie organizacji pogrzebu, zajmując się również terminowym i sprawnym dopełnieniem nawet najbardziej skomplikowanych spraw administracyjnych.