507 507 487

ul. Ostrobramska 72, 04-175 Warszawa

ul. Łukowska 27, 04-133 Warszawa

Usługi pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Gralewski świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie Warszawy i najbliższych okolic. Opierając się na własnej infrastrukturze, nasz zakład pogrzebowy w Warszawie może zaoferować Państwu korzystniejszą pod względem ceny ofertę usług pogrzebowych, niż te zakłady pogrzebowe, które wynajmują chłodnie i kaplice.

Stając przed wyborem zakładu pogrzebowego, mającego przygotować i zrealizować uroczystości pogrzebowe Bliskiej Państwu Osoby – warto dokonać rozeznania odnośnie jakości usług pogrzebowych, jakie świadczy wybrany zakład. Najlepiej, jeśli posiada on odpowiednią renomę oraz wieloletnie doświadczenie. To dowód na to, że działając na rynku od dłuższego czasu, spełnia oczekiwania Klientów, którzy mają prawo wymagać pełnego zaangażowania oraz dużego wyboru usług, stojących na wysokim poziomie. Należy bowiem przyjrzeć się zakresowi świadczonych usług – im bardziej kompleksowa oferta zakładu, tym większa pewność, że Klient otrzyma wszelkie niezbędne wsparcie na każdym etapie tak przygotowania, jak i samych ceremonii żałobnych. Tym samym można być spokojnym o przebieg uroczystości, który dzięki takiej pomocy będzie prawdziwie harmonijny i piękny. Zakład pogrzebowy, działający w sposób profesjonalny, dołoży wszelkich starań, aby taką właśnie ceremonię zorganizować.

 

Ceremonia pogrzebowa Gralewski

 

Decydując się na skorzystanie z usług naszego zakładu możecie Państwo liczyć na pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności, podczas których obecność rodziny nie jest niezbędna. Bierzemy na siebie odpowiedzialność za wszelkie kwestie związane z pogrzebem, zarówno w różnego typu urzędach, jak i administracji wybranego cmentarza lub szpitala. Staramy się zawsze możliwie maksymalnie odciążyć pogrążoną w smutku rodzinę zmarłego od uciążliwych obowiązków urzędowych.

Zakład Pogrzebowy Gralewski oferuje także swoim Klientom szereg innych usług, z których może skorzystać rodzina, chcąc przygotować się do ceremonii pochówku. Istnieje możliwość zakupu różnego rodzaju akcesoriów pogrzebowych, zamówienia kwiatów, wiązanek oraz dodatkowych ozdób nagrobnych – a to wszystko wraz z fachowym wsparciem. Nasza firma dołoży wszelkich starań, aby cała uroczystość miała spokojny, elegancki i wzruszający przebieg – ponieważ to ten element przygotowań jest najważniejszy dla rodziny.

Jeżeli zdecydują się Państwo na profesjonalne usługi pogrzebowe świadczone w naszym zakładzie gwarantujemy, że zostaną zrealizowane na najwyższym poziomie. Spełnimy oczekiwania całej rodziny, która będzie mogła w spokoju pożegnać krewnego – bez martwienia się o to, czy kwiaty zostały dostarczone na czas, gdzie ugościć krewnych oraz czy muzyka podczas ceremonii będzie odpowiednia. Między innymi z tego względu warto zdecydować się na profesjonalne firmy pogrzebowe. To gwarancja, że ceremonia pochówku przebiegnie tak, jak należy: w spokoju i z należytym szacunkiem do zmarłego.

Mieszkańcom Warszawy oferujemy fachowe doradztwo i pomoc w wykupie grobu za życia (Warszawskie Cmentarze Komunalne, Powązki Wojskowe, Cmentarz Północny na Wólce Węglowej, Cmentarz Południowy).

Zakres usług

Oto zakres usług pogrzebowych, które oferuje nasz zakład:

 • eksportacje ciała z miejsca zgonu, zarówno z domu, jak i szpitala, całodobowo – możecie Państwo dzwonić o każdej porze – telefon całodobowy 507 507 487
 • pomoc w wyborze trumny, urny, krzyża oraz wieńców,
 • zapewnienie odpowiedniej oprawy kwiatowej w kościele, kaplicy i podczas ceremonii,
 • wykonanie i rozwieszenie klepsydr,
 • zamawianie nekrologów w prasie,
 • pomoc w załatwieniu wszelkich formalności na cmentarzu,
 • transport uczestników pochówku,
 • oprawa muzyczna podczas ceremonii,
 • pomoc w załatwieniu formalności w ZUS-ie,
 • doradztwo w przypadku zakupu nowych grobów,
 • usługi grabarskie – otwieranie i pogłębianie grobów,
 • ekshumacje,
 • kremacje,
 • balsamowanie ciał,
 • pomoc w zakupie pomnika,
 • wykonanie napisów i zdjęć na pomnikach.