507 507 487

ul. Ostrobramska 72, 04-175 Warszawa

ul. Łukowska 27, 04-133 Warszawa

Biuro mobilne

Z wielu przyczyn – tak natury obiektywnej, jak i subiektywnej – nie każda osoba ma możliwość pojawić się w naszym biurze przy ulicy Ostrobramskiej 72. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom Zakład Pogrzebowy Gralewski uruchomił możliwość skorzystania z usługi mobilnego biura.

Korzystając z tej usługi to nasz Klienci decydują o miejscu i porze spotkania, a nasi pracownicy zjawią się w określonym miejscu i czasie, aby podjąć i przeprowadzić niezbędne czynności organizacyjne oraz ustalić wszelkie szczegóły uroczystości żałobnych.

 

biuro mobilne

 

Spotkanie w wyznaczonym miejscu

Niezależnie jednak od tego czy ustalanie kwestii formalnych będzie miało miejsce w jednej z siedzib Zakładu Pogrzebowego Gralewski w Warszawie, czy w miejscu wybranym przez naszych Klientów, wszystko odbywa się na tak samo wysokim poziomie. Doświadczony pracownik przyniesie ze sobą wszelkie dokumenty i katalogi pogrzebowe, aby pomóc osobie odpowiedzialnej za organizację pogrzebu podjąć właściwe decyzje. Już na pierwszym spotkaniu ustalane są wszystkie szczegóły organizacyjne oraz dokładnie podana cena za usługi pogrzebowe.

Zdajemy sobie sprawę, że w wyniku braku możliwości komunikacyjnych, chorób, niepełnosprawności, ograniczeń lub innych przyczyn osobistych, dojazd do biura może sprawiać trudność. Dlatego wszystkie osoby, które pragną zorganizować godny pogrzeb, a nie są w stanie pojawić się w którymś z biur firmy Gralewski, zachęcamy do skorzystania z naszej usługi mobilnego biura.