O firmie

dom pogrzebowy warszawaNazywam się Robert Gralewski, z branżą funeralną jestem związany od 17 lat. Tworząc swoją własną firmę pogrzebową opierałem się na doświadczeniu, starając się na pierwszym miejscu myśleć o ludziach, rodzinach, dla których zakład będzie świadczył usługi. Osobiście dokładam wszelkich starań, żeby firma funkcjonowała, zawsze stawiając na pierwszym miejscu człowieka, a nie interes czy biznes, jak mówią niektórzy.

Jak każda firma, również firma pogrzebowa musi przynosić zyski, ale od początku funkcjonowania mamy na względzie przede wszystkim dobro klienta. Spotykamy się codziennie w naszej pracy z ludźmi, którzy znaleźli się w sytuacji ostatecznej, jaką jest śmierć kogoś bliskiego. Rodzinie w takiej sytuacji należy się opieka i zrozumienie, a zmarłej osobie szacunek. Staramy się zapewnić jedno i drugie, i widzimy, że nasze działanie odbierane jest z wdzięcznością, co odzwierciedlają dobre opinie o nas.

Moja firma pogrzebowa dysponuje pełnym zapleczem niezbędnym do prowadzenia działalności związanej z pochówkiem zmarłych. Odbierane ze szpitala lub z domu ciała Zmarłych przechowujemy we własnej chłodni, znajdującej się na terenie naszego zakładu. Tutaj również znajduje się nasza kaplica, gdzie odbywają się ostatnie pożegnania zmarłych. Opierając się na własnej infrastrukturze, możemy zaoferować lepsze ceny usług pogrzebowych niż firmy wynajmujące chłodnie i kaplice. Transport zmarłych wykonujemy również w oparciu o własne pojazdy.

Przychodząc do nas w sprawie pogrzebu, możesz mieć pewność, że załatwisz wszystko na miejscu. W naszym biurze można wybrać trumnę lub urnę, oglądając je nie tylko w katalogu, zawsze mamy do zaoferowania trumny, urny oraz inne akcesoria pogrzebowe dostępne od ręki.

Co można o nas powiedzieć? Po prostu – solidna firma pogrzebowa Warszawa – to trochę nieskromne, ale twierdzenie to opieramy jedynie na Państwa opiniach. Dokładamy wszelkich starań, aby ta ostatnia posługa wykonana została z zachowaniem najwyższego szacunku i godności. Organizując pogrzeb jesteśmy w stałym kontakcie z rodziną, dopasowując w miarę możliwości terminy i szczegóły uroczystości. Oferujemy szeroki wybór trumien, urn i innych, niezbędnych akcesoriów w różnych cenach, w zależności od potrzeb i preferencji naszych klientów.

Aby sprostać Państwa oczekiwaniom realizujemy wszelkie zamówienia gwarantując najwyższą jakość usług…

Firma pogrzebowa Warszawa

Pełnimy dyżur przez całą dobę – tel. 507 507 487
również w soboty, niedziele i święta