507 507 487

ul. Ostrobramska 72, 04-175 Warszawa

ul. Łukowska 27, 04-133 Warszawa

O firmie

Robert GralewskiNazywam się Robert Gralewski, z branżą funeralną jestem związany od niemal 20 lat. Tworząc swoją własną firmę pogrzebową opierałem się na osobistym doświadczeniu, starając się na pierwszym miejscu myśleć o konkretnych ludziach – o pogrążonych w żałobie rodzinach, dla których zakład będzie świadczył usługi pogrzebowe. Tak właśnie powstał Warszawski Zakład Pogrzebowy Gralewski.

Gwarantem najwyższej jakości usług pogrzebowych, które świadczy firma Gralewski, jest moje własne nazwisko. Osobiście dokładam wszelkich starań, żeby zakład pogrzebowy działał i rozwijał się, zawsze stawiając na pierwszym miejscu człowieka – dobro Klienta.

W każdym z biur naszego zakładu pogrzebowego na warszawskiej Pradze spotkają się Państwo z wielką życzliwością oraz otwartością naszego personelu. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu organizacji pogrzebów zarówno o charakterze wyznaniowym, jak i pogrzebów świeckich – zwanych też humanistycznymi – zawsze staramy się zaproponować Państwu najlepsze rozwiązanie i dobrać usługi pogrzebowe tak, aby ich całościowy koszt nie okazał się zbyt wysoki. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że często dysponują Państwo ograniczonymi możliwościami finansowymi, przy jednoczesnym pragnieniu, aby uroczystości pogrzebowe były zorganizowane jak najpiękniej. Powierzając to zadanie Zakładowi Pogrzebowemu Gralewski mają Państwo pewność, że jesteśmy w stanie takie właśnie uroczystości przygotować.

Usługi pogrzebowe Gralewski

Zwracając się do naszej firmy w sprawie organizacji pogrzebu – otrzymują Państwo kompleksową ofertę usług pogrzebowych, które ustalamy na miejscu. W naszych biurach można wybrać trumnę lub urnę, oglądając je nie tylko w katalogu, ale także na ekspozycji. Jesteśmy zawsze przygotowani do pomocy naszym Klientom – mając do zaoferowania trumny, urny oraz inne akcesoria pogrzebowe nie tylko na specjalne zamówienie, ale także dostępne na miejscu, w różnych cenach, w zależności od Państwa potrzeb i preferencji.

Zakład Pogrzebowy Gralewski dał się poznać przez niemal dwie dekady działalności jako firma rzetelna i solidna, o czym świadczą także niezwykle przychylne opinie naszych dotychczasowych Klientów. To dla nas jest nie tylko dumą, ale także zobowiązaniem do dalszej wytężonej pracy. Dokładamy wszelkich starań, aby ostatnia posługa, świadczona nie tylko w Warszawie i okolicach, ale w każdy zakątku Polski, a nawet świata, wykonana została z zachowaniem najwyższego szacunku i z godnością należną Zmarłemu i jego Bliskim.

Organizując pogrzeb jesteśmy w stałym kontakcie z rodziną, dopasowując w miarę możliwości terminy i szczegóły uroczystości. Pełnimy dyżur przez całą dobę – pod numerem telefonu 507 507 487 – również w soboty, niedziele i święta.