507 507 487

ul. Ostrobramska 72, 04-175 Warszawa

ul. Łukowska 27, 04-133 Warszawa

Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
33 wpisy.
Gabriela grzeszczak napisał/a 31 stycznia 2024
Z całego serca polecam usługi pogrzebowe Gralewski. Obsługa i doradztwo na najwyższym poziomie. Formalności związane z pogrzebem załatwiane od ręki. Obsługa przecudowna,panowie stają na wysokości zadania od samego początku do końca. Troska,pomoc i zaangażowanie sprawiło że jestem naprawdę pod wielkim wrażeniem. Dziękuję za wszystko Grzeszczak gabriela
Julita K. napisał/a 28 sierpnia 2023
Bardzo porządna firma, której można zaufać i powierzyć organizację ceremonii pogrzebowej. Pracownicy bardzo profesjonalni i wyrozumiali. Zadbali o wszystko, uwzględniając przy tym nasze prośby. Polecam serdecznie
Dorota napisał/a 3 maja 2023
Firmę Pana Roberta wybrałam przez przypadek i był to strzal w dziesiątkę. Pan Robert, cierpliwie tłumacząc, popomógł mi załatwić wszystkie sprawy związane z urzędami i ceremonią pochówku. Był dostępny i pomocny w każdej chwili. Suptelne i taktowne podpowiedzi na szóstkę. Wybór urny, kwiatów i innych ustaleń w takiej chwili nie jest proste, ale z kompetencją, zaangażowaniem i doświadczeniem Pana Gralewskiego wszystko się udało. Oprócz wlaściciela należy się pochwała dla Panów z obsługi, którzy byli taktowni, empatyczni i pomocni. Oprawa muzyczna Pani skrzypaczki też bardzo trafiona. Bardzo dziękuje Panu Robertowi za pomoc w tak ciężkim czasie i dopięcie wszystkiego na "ostatni guzik".
Adam napisał/a 18 kwietnia 2023
Bardzo dobrze wybraliśmy. Teściowa miała piękny pogrzeb, taki, jaki chciała właśnie mieć.
Anna napisał/a 14 marca 2023
Z pewnością jeden z lepszych zakładów w Warszawie. Polecam, ponieważ państwo bardzo profesjonalnie podeszli do naszej sytuacji i zajęli się naszą mamą z godnością. Dziękuję.
Katarzyna S. z rodziną napisał/a 8 marca 2023
Serdeczne podziękowania i wyrazy wdzięczności składam właścicielowi i pracownikom firmy Gralewski. Ceremonia pogrzebowa była wykonana bardzo starannie i tak jak oczekiwaliśmy.
Joanna Zielińska napisał/a 7 marca 2023
Bardzo dziękujemy Panu Robertowi oraz pracownikom zakładu zaangażowanym w przygotowanie i pomoc podczas ceremonii pogrzebowej mojej Mamy. Trudne to chwile i zupełnie nowe doświadczenie. Ale byliśmy zaopiekowani przez zakład w każdym aspekcie. I wyszło pięknie. Pełen profesjonalizm, kultura i empatia. Bardzo polecam.
Tomasz Lipka i Anna Dudek napisał/a 17 stycznia 2023
BARDZO DUŻE PODZIĘKOWANIA OD RODZINY ZA PROFESJONALNY POCHÓWEK. JESTEŚMY BARDZO ZADOWOLENI I ŚMIAŁO POLECAMY ZAKŁAD POGRZEBOWY GRALEWSKI . 👍👌
Waldemar.K napisał/a 17 stycznia 2023
Serdeczne podziękowania dla zakładu pogrzebowego Gralewski za zorganizowanie pogrzebu mojej żony. W tak bolesnym momencie zostałam odciążony z formalności urzędowych. Otrzymałem kompleksową pomoc i opiekę w tak ciężkiej chwili.
Marta napisał/a 3 stycznia 2023
Po raz kolejny skorzystaliśmy z usług zakładu. Jak zwykle sprostali naszym oczekiwaniom. Dziękujemy w szczególności Pani Honoracie, która z wielkim zaangażowaniem i perfekcją zajęła się nami w sposób profesjonalny. Dziękujemy Panom z obsługi za wielką kulturę osobistą oraz profesjonalizm.
Sara Mazur napisał/a 15 grudnia 2022
Serdecznie dziekujemy za organizacje pogrzebu, bardzo wzruszająca ceremonia. Na wszystkie pytania uzyskaliśmy odpowiedzi oraz doradztwo w kwestii wyboru trumny. Zakład dopełnił wszelkie formalności związane z pogrzebem.
Ewa napisał/a 10 listopada 2022
Przekazuje podziękowania na ręce pracowników zakładu pogrzebowego Gralewski za przygotowanie b. ładnej ceremonii pożegnalnej i okazane wsparcie. Polecam
Teresa Linowiecka napisał/a 11 października 2022
Firma pogrzebowa wykonała swoją pracę bardzo drobiazgowo, pogrzeb naszej cioci i babci był piękny, podobały się nam kwiaty oraz to że zadbano o ich transport.
Wiesław S napisał/a 28 czerwca 2022
Dobra firma, ceremonia bez zarzutu, polecamy
Zbigniew Szymański napisał/a 4 maja 2022
Polecam zakład pogrzebowy Gralewski, ceremonia była piękna, przygotowali i dowieźli bardzo ładne wieńce na pogrzeb są godni polecenia
Beata napisał/a 31 marca 2022
Polecam firmę Gralewski za ich doświadczenie, zaangażowanie, podejście do klienta. Uroczystość została zorganizowana z ogromnym szacunkiem. Dziękuję.
Justyna Hryniewska napisał/a 22 stycznia 2022
Wraz z rodzina chcieliśmy podziękować Firmie Gralewski za zorganizowanie uroczystości pogrzebowej naszej Mamy która opuściła nas niespodziewanie. Pracownicy wykazali się ogromną pomocą i cierpliwością. Nigdy wcześniej nie organizowałam pogrzebu, nie byłam na to gotowa emocjonalnie i finansowo, ale pracownicy we wszystkim mi pomogli. Pragnę podziękować Pani Honoracie za cierpliwość w odpowiadaniu na milion moich pytań i każdy odebrany telefon z wątpliwościami dotyczącymi uroczystości pogrzebowej, za każdym razem poświęcała na rozmowę, tyle czasu ile potrzebowałam. Dziękuje za rozładowanie emocji w trakcie załatwiania formalności i wsparcie dzięki któremu czułam ze wszystko będzie zorganizowane tak jak tego oczekuje. Obsługa pogrzebu przeprowadzona na wysokim poziomie, zaangażowanie, profesjonalizm i wsparcie dla rodziny na każdym etapie. Ceremonia przeprowadzona godnie i z szacunkiem. Dziękuje, będę Państwa polecać każdemu komu zależy na godnym pożegnaniu.
Oliwer J. napisał/a 11 stycznia 2022
Dziękuję firmię Gralewski za organizację pogrzebu mojej babci Haliny w dniu 02.01.2022 roku. Wasza obsługa była świadczona na najwyższym poziomie. Sama uroczystość bardzo wzruszająca.
Marta Jakubiak napisał/a 4 stycznia 2022
Wraz w rodziną chcieliśmy podziękować za zorganizowanie pogrzebu naszej ukochanej mamy. Przede wszystkim dziękujemy Pani Honoracie, która zajęła się nami w sposób profesjonalny. Z wielkim zaangażowaniem pomogła nam podjąć decyzję związane z pogrzebem i wyborem trumny. Dziękujemy za ciepłe podejście i empatię w tym trudnym dla nas czasie.
Karolina napisał/a 29 grudnia 2021
Bardzo polecam firmę Gralewski. Ogromne doświadczenie, duże zaangażowanie i jeszcze większe wsparcie w tym trudnym czasie. Sama uroczystość została natomiast przeprowadzona w sposób pełen szacunku.