507 507 487

ul. Ostrobramska 72, 04-175 Warszawa

ul. Łukowska 27, 04-133 Warszawa

Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
Liczba opinii: 26
Tomasz Lipka i Anna Dudek napisał/a 17 stycznia 2023:
BARDZO DUŻE PODZIĘKOWANIA OD RODZINY ZA PROFESJONALNY POCHÓWEK. JESTEŚMY BARDZO ZADOWOLENI I ŚMIAŁO POLECAMY ZAKŁAD POGRZEBOWY GRALEWSKI . 👍👌
Waldemar.K napisał/a 17 stycznia 2023:
Serdeczne podziękowania dla zakładu pogrzebowego Gralewski za zorganizowanie pogrzebu mojej żony. W tak bolesnym momencie zostałam odciążony z formalności urzędowych. Otrzymałem kompleksową pomoc i opiekę w tak ciężkiej chwili.
Marta napisał/a 3 stycznia 2023:
Po raz kolejny skorzystaliśmy z usług zakładu. Jak zwykle sprostali naszym oczekiwaniom. Dziękujemy w szczególności Pani Honoracie, która z wielkim zaangażowaniem i perfekcją zajęła się nami w sposób profesjonalny. Dziękujemy Panom z obsługi za wielką kulturę osobistą oraz profesjonalizm.
Sara Mazur napisał/a 15 grudnia 2022:
Serdecznie dziekujemy za organizacje pogrzebu, bardzo wzruszająca ceremonia. Na wszystkie pytania uzyskaliśmy odpowiedzi oraz doradztwo w kwestii wyboru trumny. Zakład dopełnił wszelkie formalności związane z pogrzebem.
Ewa napisał/a 10 listopada 2022:
Przekazuje podziękowania na ręce pracowników zakładu pogrzebowego Gralewski za przygotowanie b. ładnej ceremonii pożegnalnej i okazane wsparcie. Polecam
Teresa Linowiecka napisał/a 11 października 2022:
Firma pogrzebowa wykonała swoją pracę bardzo drobiazgowo, pogrzeb naszej cioci i babci był piękny, podobały się nam kwiaty oraz to że zadbano o ich transport.
Wiesław S napisał/a 28 czerwca 2022:
Dobra firma, ceremonia bez zarzutu, polecamy
Zbigniew Szymański napisał/a 4 maja 2022:
Polecam zakład pogrzebowy Gralewski, ceremonia była piękna, przygotowali i dowieźli bardzo ładne wieńce na pogrzeb są godni polecenia
Beata napisał/a 31 marca 2022:
Polecam firmę Gralewski za ich doświadczenie, zaangażowanie, podejście do klienta. Uroczystość została zorganizowana z ogromnym szacunkiem. Dziękuję.
Justyna Hryniewska napisał/a 22 stycznia 2022:
Wraz z rodzina chcieliśmy podziękować Firmie Gralewski za zorganizowanie uroczystości pogrzebowej naszej Mamy która opuściła nas niespodziewanie. Pracownicy wykazali się ogromną pomocą i cierpliwością. Nigdy wcześniej nie organizowałam pogrzebu, nie byłam na to gotowa emocjonalnie i finansowo, ale pracownicy we wszystkim mi pomogli. Pragnę podziękować Pani Honoracie za cierpliwość w odpowiadaniu na milion moich pytań i każdy odebrany telefon z wątpliwościami dotyczącymi uroczystości pogrzebowej, za każdym razem poświęcała na rozmowę, tyle czasu ile potrzebowałam. Dziękuje za rozładowanie emocji w trakcie załatwiania formalności i wsparcie dzięki któremu czułam ze wszystko będzie zorganizowane tak jak tego oczekuje. Obsługa pogrzebu przeprowadzona na wysokim poziomie, zaangażowanie, profesjonalizm i wsparcie dla rodziny na każdym etapie. Ceremonia przeprowadzona godnie i z szacunkiem. Dziękuje, będę Państwa polecać każdemu komu zależy na godnym pożegnaniu.
Oliwer J. napisał/a 11 stycznia 2022:
Dziękuję firmię Gralewski za organizację pogrzebu mojej babci Haliny w dniu 02.01.2022 roku. Wasza obsługa była świadczona na najwyższym poziomie. Sama uroczystość bardzo wzruszająca.
Marta Jakubiak napisał/a 4 stycznia 2022:
Wraz w rodziną chcieliśmy podziękować za zorganizowanie pogrzebu naszej ukochanej mamy. Przede wszystkim dziękujemy Pani Honoracie, która zajęła się nami w sposób profesjonalny. Z wielkim zaangażowaniem pomogła nam podjąć decyzję związane z pogrzebem i wyborem trumny. Dziękujemy za ciepłe podejście i empatię w tym trudnym dla nas czasie.
Karolina napisał/a 29 grudnia 2021:
Bardzo polecam firmę Gralewski. Ogromne doświadczenie, duże zaangażowanie i jeszcze większe wsparcie w tym trudnym czasie. Sama uroczystość została natomiast przeprowadzona w sposób pełen szacunku.
Zadowolony klient napisał/a 29 grudnia 2021:
Gralewski zorganizował uroczystość pogrzebową mojej prababci. Chciałbym podziękować za wasze zaangażowanie, podejście i profesjonalizm w tym dniu. Jestem miło zaskoczony tym, ile profesjonalizmy i serca może pokazać zakład pogrzebowy.
Mirosława Szczęsna napisał/a 18 listopada 2021:
Ogromne podziękowania dla pracowników Zakładu za pomoc, profesjonalizm, wyrozumiałość i otuchę oraz za perfekcyjną organizację pogrzebu naszej Babci i Mamy w dniu 18.11.2021r. Wszystkie sprawy załatwiliśmy w Zakładzie na Ostrobramskiej. Serdecznie dziękujemy przewspaniałej Pani Honoracie oraz przesympatyczny Panom. W pełni polecamy usługi Zakładu i gratulujemy klasy, kultury i profesjonalizmu.
Kazimiera A. napisał/a 18 listopada 2021:
Wyrazy ogromnego uznania dla pracowników firmy Gralewski, którzy 10.10.2021 obsługiwali pogrzeb mojej mamy. Macie bardzo dużą klasę i widać, że do swojej pracy podchodzicie z zaangażowaniem. Dziękuję.
Elwira J. napisał/a 4 listopada 2021:
Zakład pogrzebowy Gralewski to firma z ogromnym doświadczeniem, organizując pogrzeb mojego taty udowodnili, że wszystko to, co można przeczytać o nich w opiniach jest prawdą. Wykazali duże zaangażowanie i bardzo pomogli mi w tym trudnym czasie, zwłaszcza w kwestiach formalnych. Dziękuję i polecam.
Alicja F. napisał/a 24 września 2021:
Bardzo dobra firma pogrzebowa. Sprawna organizacja, jasne ceny i profesjonalna obsługa. Polecam wszystkim, którym zależy na godnym pożegnaniu.
Sławomir Duda napisał/a 9 września 2021:
Pochowałem dzisiaj swoją matkę. Na zakład pogrzebowy trafiłem w internecie i to był strzał w dziesiątkę. Koszty są porównywalne do podobnych usług ale jakość jest na najwyższym poziomie. Pełny profesjonalizm, kompleksowa usługa, takt i kultura obsługi robią bardzo pozytywne wrażenie. Współpracowałem z Panią Honoratą, którą atakowałem pytaniami o różnych porach dnia, Ona zawsze cierpliwie prostowała moja niewiedzę w tym temacie. Pełny szacun i czapki z głów. Polecam.
Anita L. napisał/a 23 sierpnia 2021:
Zakład pogrzebowy Gralewski zorganizował bardzo wzruszającą ceremonię pogrzebową mojej siostry. Z całą moją rodziną chcieliśmy podziękować za przygotowanie godnego pożegnania i piękną obsługę pogrzebu.