507 507 487

ul. Ostrobramska 72, 04-175 Warszawa

ul. Łukowska 27, 04-133 Warszawa

Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
Liczba opinii: 4
Justyna Konieczna napisał/a 24 maja 2021:
Bardzo dziękuje pracownikom zakładu Gralewski za godną i piękną organizację pogrzebu mojego męża. Obsługa pogrzebu przeprowadzona wzorowo, a sama ceremonia bardzo wzruszająca. Dziękuję również za wyrozumiałość i wsparcie.
Jadwiga Król napisał/a 29 kwietnia 2021:
Pracownicy wykazali się ogromną pomocą i cierpliwością. Przeprowadzili mnie przez cały proces zawiłości logistycznych i przejęli na siebie wszystkie dokumentacje . Nigdy wcześniej nie organizowałam pogrzebu, nie byłam na to gotowa emocjonalnie i finansowo, ale pracownicy we wszystkim mi pomogli. Dlatego pragnę im podziękować za wsparcie, którego udzielili mi w tym najtrudniejszym okresie mojego życia. Dziękuję.
Antonia J. napisał/a 4 marca 2021:
Pracownicy zakładu pogrzebowego Gralewski są niesamowici. Otoczyli mnie i całą moją rodzinę ogromnym wsparciem. Dzięki ich doświadczeniu i zaangażowaniu cały pogrzeb przebiegł tak, jak tego oczekiwałam. Bardzo dziękuję za organizację tak wzruszającego, ale i pięknego pogrzebu. Dziękuję również za wsparcie i komfort.
Janusz W. napisał/a 21 stycznia 2021:
Pan Robert Gralewski okazał dużo wsparcia i wytłumaczył wszystko krok po kroku. Bardzo dziękujemy za wsparcie i pomoc w tym trudnym czasie.