507 507 487

ul. Ostrobramska 72, 04-175 Warszawa

ul. Łukowska 27, 04-133 Warszawa

Pogrzeby tradycyjne

Polskie tradycje funeralne należą do najpiękniejszych w Europie. Łączą w sobie zarówno elementy obecne w trakcie ceremonii od dawna, jak i takie usługi, które dopiero od pewnego czasu zagościły w Polsce. Połączenie tradycji oraz nowoczesności sprawia, że uroczystości pogrzebowe nabierają nowego blasku.

Zakład Pogrzebowy Gralewski, działając w branży pogrzebowej od wielu lat, ma doświadczenie w organizacji zarówno pogrzebów opartych na tradycjach mocno zakorzenionych w polskiej obrzędowości, jak i tych, które nawiązują do najnowszych pogrzebowych trendów na świecie.

Pogrzeby tradycyjne gralewski

 

Pogrzeby z trumną

Pogrzeby tradycyjne, które przygotowuje firma Gralewski, to ceremonie w czasie których uczestnicy uroczystości gromadzą się wokół trumny z ciałem Zmarłego. Po uroczystościach w kościele lub sali pożegnań następuje -w uroczystym kondukcie – odprowadzenie do grobu. Pogrzeby takie realizujemy na wszystkich cmentarzach Warszawy i okolic.

Pracownicy Zakładu Pogrzebowego Gralewski służą też swoją radą w doborze akcesoriów pogrzebowych, które są niezbędne w trakcie pogrzebów tradycyjnych. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy pogrzeb był piękny – jako wyraz wdzięczności za życie Zmarłego.