Zakład Pogrzebowy Wawer

Zakład pogrzebowy Wawer

Zakłąd pogrzebowy WawerZakład Pogrzebowy Wawer – firma Gralewski zapewnia kompleksowe usługi związane z pochówkiem zmarłych na terenie gminy Wawer. Wystarczy zadzwonić na podany numer telefonu, pod którym jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę, przez okrągły rok.

Zapewnimy pełną obsługę uroczystości pogrzebowych, oraz pomożemy w załatwieniu wszystkich formalności. Przede wszystkim odciążymy Państwa w sprawach, które są niezbędne przy organizacji pogrzebu, ale nie wymagają Państwa bezwzględnej obecności.

W razie potrzeby warto zapoznać się z naszą usługą ASYSTENT, skierowaną zwłaszcza dla osób starszych lub mających problemy z poruszaniem się. Nasz przedstawiciel pomoże we wszystkim, doradzi, a nawet zapewni transport przy załatwianiu formalności na cmentarzu, w kościele i w urzędach. Wszędzie, gdzie Państwa obecność nie jest niezbędna, zastąpi Państwa nasz przedstawiciel. Wystarczy zadzwonić pod nr 507507487, a my zajmiemy się resztą.

Wszystkie niezbędne ustalenia dotyczące pogrzebu (rodzaj pochówku, miejsce, rodzaj trumny lub urny, oprawa kwiatowa) zostaną załatwione podczas jednego spotkania. Trumnę lub urnę, w zależności od potrzeb, można wybrać na miejscu w naszym zakładzie, zawsze jest dostępnych kilkanaście modeli do wyboru od ręki. Kwiaty, wieńce i wiązanki wybieramy z naszego katalogu.