Zakład pogrzebowy Warszawa Wola

Zakład Pogrzebowy Warszawa WolaChcielibyśmy przedstawić nasz Zakład Pogrzebowy. Warszawa Wola jest dzielnicą, gdzie znajduje się siedziba główna naszej firmy, ale świadczymy usługi pogrzebowe nie tylko dla mieszkańców Woli. Nasze usługi (pogrzeb, kremacja) dostępne są dla mieszkańców wszystkich dzielnic Warszawy i najbliższych okolic – Wawer, Otwock, Józefów, Wołomin, Legionowo, Pruszków, Brwinów, Grodzisk Mazowiecki oraz inne. Usługi pogrzebowe świadczone przez nas dostępne są dla mieszkańców dzielnic: Mokotów, Wilanów, Ochota, Bródno, Bemowo, Ursynów, Praga, Targówek, Wola, Gocław, Saska Kępa.

Naszym klientom oferujemy niezbędną pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z pochówkiem nie tylko na cmentarzach w dzielnicy Wola ale również w innych częściach Warszawy, pomożemy również załatwić formalności w Urzędach, Szpitalach i w administracji Cmentarza. Pomagamy w zakupie miejsca na Cmentarzu, doradzimy w kwestii wykonaniu pomnika lub wykonamy pomnik według wytycznych klienta lub własnego projektu. Oferujemy również solidne gotowe pomniki i płyty nagrobne. Zapraszamy do naszego biura w celu poznania szczegółów.

Zakład Pogrzebowy Warszawa Wola – sprawdź nasze usługi

Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów przez całą dobę, jeśli tylko możemy w czymś pomóc, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 507 507 487. Przez całą dobę nasi pracownicy pełniący dyżur są gotowi na wezwanie. Oferujemy odbiór Ciał z domu i ze szpitala w każdej chwili, bez względu na porę.

Oprócz usług pogrzebowych, dostarczamy wszystko, co potrzebne do organizacji uroczystości pogrzebowych: trumny i urny, kiaty, wiązanki i wieńce.